Haber

Fenerbahçe’den 5 yıldızlı forma açıklaması

Avukat Fenerbahçe Derneği (HUFEDER) ve sarı-lacivertli kulüp kongre üyeleri, Cemile Sultan Korusu’nda basın mensuplarıyla kahvaltılı toplantı düzenledi.

HUFEDER Başkanı Ali Alper Alpoğlu ve Genel Sekreteri Taha Gökberk Doğan’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Fenerbahçe Spor Kulübü Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Pekin de katıldı.

“Formalarımız 5 yıldız olacak”

Bir basın mensubu “Fenerbahçe’nin 5 yıldızlı forma çalışması var mı, bu sezon çıkacak mı?”Sorduğu sarı lacivertli yönetici, forma siparişlerinin ocak ayı itibarıyla verildiğini belirterek,

“Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi formalarımız 5 yıldızlı olacak.”

söz konusu.

“Sonuçlarına katlanmaya hazırız”

Federasyon lideri, “Yıldızlara bir talimat var ve uyulmazsa kademeli cezalar olacak”Uyarıda bulunduğunu hatırlatan Pekin, şu görüşü paylaştı:

“Bu, olağandışı davranmaktan talimatlara, kademeli olarak uyarıdan başlayarak puan silmeye ve bir alt lige düşürmeye kadar uzanan bir yaptırımlar dizisi. Buradaki argümanımız iki tür ve çok güçlü. Birincisi, 5 tane var diyoruz. yıldızlar Federasyondan talep ettik ama 2 yıl sonra cevap alamadık.İkincisi 5 yıldızlı Fenerbahçe logosunu tescil ettirdik çünkü bunun bizim başımıza geleceğini tahmin etmiştik bunlar Futbol A.Ş’nin tescilli markalarıdır. Zaman gösterecek, göreceğiz.”

Fethi Pekin, tescile herhangi bir itirazı olmadığını da belirterek,

“Bu arada 7405 sayılı kanuna göre Futbol AŞ’nin ana sözleşmesini değiştirdiğimde oraya 5 yıldız koydum. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün logosu tüzüğümüzde belirtildiği gibi. Bu Futbol AŞ adına kayıtlı, Fenerbahçe Spor Kulübü değil. Aslında şampiyonluklar da futboldur.”

dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu