Haber

Three Sisters 35. bölüm 2. fragmanı: “Somer’i ve aileni kaybedeceksin!”

İlk bölümü 22 Şubat 2022’de yayınlanan Süreç Sinema imzalı Üç Kız Kardeş dizisi her salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu sevilen dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Berker İtimat, Has Kaya, Nazlı Senem Ünal gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizinin son bölümünde Rüçhan, Özer ve Sevilay arasındaki bağı öğrendi. Ardından Türkan’a Sevilay ile olan ortaklığını bitirmesini söyledi.

Türkan ise Rüçhan’a tepki göstererek katılımına son vermeyeceğini belirtti. Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümünden ikinci fragman geldi.

Dizinin son bölümünde Türkan ve Mustafa arasındaki konuşmayı duyan Somer, Mustafa ile tartıştı. Türkan, Somer ile Mustafa konusunda anlaşmazlığa düşer.

Somer ve Mustafa arasındaki gerilim devam ederken Rüçhan, Türkan’a Sevilay ile olan ortaklığını bitirmesi gerektiğini söyledi. Rüçhan ve Türkan karşı karşıya geldi.

Yeni bölümde neler olacak?

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümünde Rüçhan herkese karşı bir savaş başlatacak. Rüçhan’ın bu gazabından Türkan da nasibini alacaktır. Somer, Türkan’ın yanında olacak. Öte yandan Mustafa, Derya’nın kendisini affetmesi için elinden geleni yapacaktır. İşte yeni bölümden ikinci fragman…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu