Haber

Tuncay Şanlı Sakaryaspor’un başına geçti

Sakaryaspor, 3. kez takımın başına geçen Tuncay Ulu yönetiminde Bodrumspor maçı hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Tuncay Ulu, “Hem kulübümüzün kültürüne hem de taraftarımızın isteklerine kulak veren, mücadele eden ve asla pes etmeyen bir takım kurmak istiyoruz.”

Teknik Direktör Taner Taşkın’dan boşalan koltuğu Tuncay Şanlı, yeşil-siyahlı ekiple ilk antrenmanına Rüstemler Tesisleri’nde çıktı. Antrenman başlamadan önce kısa bir toplantı yapan Ulu ve ekibi, ardından ısınma ve taktik çalışmalarıyla Bodrumspor hazırlıklarına başladı. Sakaryaspor-Bodrumspor maçı 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Yeni Atatürk Stadı’nda oynanacak. Yeşil-siyahlı ekip bu maçtan 3 puan almayı hedefliyor.

“Yeni bir gün ve yeni bir sayfa”

Sakaryaspor’da 3. kez görev alan Teknik Direktör Tuncay Ulu, “Heyecanımız ve isteğimiz var. Takımımızın coşkusu var. Şimdi kendileriyle konuştuğumda kendilerine söyledim, geçmişe bakmamak lazım, bugün bir gün” dedi. yeni gün ve yeni bir sayfa. Ayakları çok kaliteli özel oyuncularımız var. Ancak grup oyununu biraz daha geliştirmemiz gerekiyor. Grup olarak çalışmalarımız bu yönde olacak. Zevk veren bir takım kurmak istiyoruz. Hem kulübümüzün kültüründen hem de taraftarımızın isteklerinden vazgeçmiyor ve çabalıyor. O karaktere sahip oyuncularla bu doğrultuda çalışacağız. “Taraftarlarımızdan her zaman destek aldık ve bu desteği yine bekliyoruz. Şu anda birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor. Taraftarlarımız yanımızda olduktan sonra her şeyi daha kolay çözebiliriz” dedi. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu